JOHTOKUNTA 2019

        
Puheenjohtaja
Timo Heikkinen
tim.hei@luukku.com
040 7464125

Varapuheenjohtaja Sirkka Vengasaho
sirkka.vengasaho@gmail.com
040 7787461

Eeva Eskola sihteeri, johtokunnan jäsen
eeva.eskola@posti.talonetti.fi
050 3360403

Eeva-Leena Oravainen, taloudenhoitaja, johtokunnan jäsen
eevaleena.oravainen@gmail.com            
040 0440578

Sylvi Haarahiltunen, jäsensihteeri, johtokunnan jäsen
sylvi.haarahiltunen@pp.inet.fi
040 0158152

Matti Kaukoranta, matkavastaava, johtokunnan jäsen
matti.kaukoranta@dnainternet.net
040 0587667

Lahja Hanhela, johtokunnan jäsen
lahja.hanhela@gmail.com
040 7342133

Reijo Timonen johtokunnan jäsen
reijo.timonen1005@gmail.com
040 0886607

Liisa Hirvasniemi johtokunnan jäsen
liisa.hirvasniemi@pp.inet.fi
040 5322667

Kauko Salmela johtokunnan jäsen
11081951markus@gmail.com
044 5781669

Tauno Honkanen johtokunnan varajäsen
taunohonkanen@gmail.com
0400 310387

Kalle Rajavaara johtokunnan varajäsen
rajavaarak@gmail.com
041 4515111


----------------------------------------------------------------------------------

Yhdistyksen tiedottaja: Salli Kaukoranta
salli.kaukoranta@dnainternet.net
040 5455978

Laulukööri:  Olli Aikioniemi
olliaik@gmail.com
044 0895291

Lottovastaava: Raimo Piri
0400 386410

Bingovastaavat: Matti ja Salli Kaukoranta