JOHTOKUNTA 2018

        
Puheenjohtaja Sirkka Vengasaho

sirkka.vengasaho@gmail.com
040 7787461

Varapuheenjohtaja Timo Heikkinen
tim.hei@luukku.com
040 7464125

Lahja Hanhela, sihteeri
lahja.hanhela@gmail.com
040 7342133

Eeva-Leena Oravainen, taloudenhoitaja
eevaleena.oravainen@gmail.com            
040 0440578

Sylvi Haarahiltunen, jäsensihteeri
sylvi.haarahiltunen@pp.inet.fi
040 0158152

Matti Kaukoranta, matkavastaava
matti.kaukoranta@dnainternet.net
040 0587667

Reijo Timonen
reijo.timonen1005@gmail.com
040 0886607

Arto Kouri
artos.kouri@hotmail.com
040 0383760

Liisa Hirvasniemi
liisa.hirvasniemi@pp.inet.fi
040 5322667

Varajäsen Sinikka Piri
rentosin@gmail.com
040 5139592

Varajäsen Esko Mustonen
eskmust@gmail.com
040 7074957


----------------------------------------------------------------------------------

Yhdistyksen tiedottaja: Salli Kaukoranta
salli.kaukoranta@dnainternet.net
040 5455978

Laulukööri:  Olli Aikioniemi
olliaik@gmail.com
044 0895291